Music

Dybala
0:15
syrinet
33 Shikime · 2 muaj me parë
Arif Vladi
1:20
SYRI Kosova
65 Shikime · 5 muaj me parë
Shoqerimi i Noizyt nga RENEA
0:25
syrinet
72 Shikime · 6 muaj me parë
Flori Mumajesi
0:42
syrinet
91 Shikime · 8 muaj me parë
Incidenti i Melindes
0:08
syrinet
90 Shikime · 8 muaj me parë
Flori Mumajesi puth Liberta Spahiun
0:14
syrinet
129 Shikime · 9 muaj me parë
IMG_8047.mp4
3:31
syrinet
200 Shikime · 10 muaj me parë
Sekuestrohen 1 mln euro ne Rinas
0:38
syrinet
103 Shikime · 10 muaj me parë
Arbana
0:13
syrinet
127 Shikime · 12 muaj me parë
Ditelindja e Poem Blu
0:40
syrinet
177 Shikime · 12 muaj me parë
Ditelindja e Poem
0:15
syrinet
209 Shikime · 12 muaj me parë
Sondazhi i BW
0:09
syrinet
113 Shikime · 1 viti me parë
Aksidenti ne autostraden Tirane-Elbasan
0:13
syrinet
376 Shikime · 1 viti me parë
Enca twerk në Dubai
0:12
syrinet
186 Shikime · 1 viti me parë
Butrint Imeri 'lepin' aty ku 'peshtyn'
0:27
syrinet
130 Shikime · 1 viti me parë
Elvana Gjata
0:07
syrinet
186 Shikime · 1 viti me parë
Altin Shira dhe Alban Kondi
16:21
syrinet
215 Shikime · 1 viti me parë
Klajdi Musabelliu
25:58
syrinet
165 Shikime · 1 viti me parë
Me shume