Çuci sozia e Lleshaj, policia rreh të riun në rrugë pasi nuk kishte maskë

108 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Tjetër pamje e turpshme është regjistruar në Tiranë, ku pavarësisht se Rama ndërron emrat e ministrave të Brendshëm, policia e Shtetit duket qartë e kapur nga dhuna ndaj qytetarëve.
Siç shikohet edhe nga pamjet e publikuara nga ish-kryeministri Berisha, policia sot ka dhunuar një të ri në kryeqytet vetëm për faktin që nuk mbante maskë. Pamjet janë skandaloze dhe tregojnë edhe njëherë në çfarë niveli është katandisur sot policia e Shtetit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas