На интернет се појавија снимки од качувањето на патниците во автобусот

11 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Nov 2021 / Në kategorinë News & Politics

На интернет се појавија снимки од качувањето на патниците во автобусот

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas