Në radhë


Çfarë s’mund të bëjë ky 11 vjeçar me letra

492 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Sep 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një djalë 11 vjeç nga provinca Henan e Kinës qendrore ka mrekulluar qindra mijëra njerëz në internet me aftësitë e tij të jashtëzakonshme në përdorimin e letrave me të cilat shumica e njerëzve zakonisht argëtohen dhe luajnë në grup.
Gjërat që ky djalosh mund të bëjë me letrat janë nga më të ndryshmet duke filluar nga prerja e frutave në nguljen e tyre madje edhe në dërrasa. Mund të çajë kanoçe birre apo pijesh freskuese, të presë perime, kastraveca, misra etj.
Në video ai tregon se si e fitoi këtë aftësi të tijën kur ishte vetëm 7 vjeç dhe madje shpjegon edhe se si duhet të mbahen letrat.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë