Çifti u gjet i paketuar në valixhe, djali shëtiste me skaf në Vlorë dy vite pas zhdukjes

93 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Shpëtim dhe Teuta Pasho u gjetën disa ditë më parë të copëtuar në disa valixhe të ndryshe pranë burgut të Soçilliano në Firence në Itali.
Në kërkim për këtë ngjarje ishte djali i tyre, Taulant Pasho, i cili gjatë kohës së zhdukjes së prindërve kryente dënimin për trafik droge në burgun ku u gjetën edhe trupat e copëtuar të prindërve.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas