Çka ndodh në një koncert të Taynës? Kjo video shpjegon shumëçka

150 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 31 Jan 2022 / Në kategorinë Entertainment

Ndonëse mori famë shumë shpejt, me kreativitetin e saj, me talentin dhe me punën e palodhshme, reperja po vazhdon të mbaj fronin, si mbretëreshë e kësaj industrie.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas