Në radhë


Çmendet Gjergj Luca: `Më votoni mua`, se vetëm unë e bëj Shqipërinë!

206 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

Biznesmeni Gjergj Luca i cili njihet si një nga oligarkët përfitues dhe me lidhjet të ngushta me Edi Ramën, PS-në, por edhe me klanet e saj kriminale në Elbasan, ka nisur një fushatë për të mbledhur vota.
Në pamje të parë ai nuk bën thirrje për të votuar PS-në dhe Ramën, por atë vetë dhe miqtë e tjerë biznesmenë pranë kryeministrit, të cilët gjatë këtyre 8 viteve kanë dhjetëra-fishuar pasurinë në kurriz të buxhetit dhe pronave publike.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë