Në radhë


Çmendet moti, rikthehet breshëri dhe reshjet e shiut në disa fshatra të Korçës

21 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Jun 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO-FOTO/ Çmendet moti, rikthehet breshëri dhe reshjet e shiut në disa fshatra të Korçës

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë