Në radhë


Është muhabet politik.Ti e di kush më urdhëron’. Ja si u përzu Andi Lila

244 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-futbollisti i Kombëtares, tashmë pjesë e listave të Partisë Demokratike si kandidat për deputet në Kavajë Andi Lila është përzënë nga ‘Fusha e Vjetër’ e qytetit teksa jepte intervistë për Neës24. Në pamjet e siguruara nga “BalkanËeb”, Lila shihet teksa komunikon me një polic bashkiak dhe një tjetër person me emrin Aldo, që i thotë troç se është politikë dhe se duhet të largohet nga fusha e blertë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë