Në radhë


Është quajtur gjarpri i oqeanit dhe është 130 m i gjatë

1403 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Mar 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Në Nantes, Francë, gjendet skeleti masiv i një gjarpri i cili duket se ndodhet mbi ujë, dhe ndodhet ekzaktësisht pranë grykëderdhjes së Loire.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë