Në radhë

Bush ne Shqiperi
syrinet
84 Shikime

‘Çunat e Londrës të legalizojnë paret dhe t'i investojnë në Shqipëri’

78 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Jun 2022 / Në kategorinë News & Politics

‘Çunat e Londrës të legalizojnë paret dhe t'i investojnë në Shqipëri’/ Berisha nxjerr videon e Gjiknurit: Bie maska e ligjit për amnistinë fiskale!

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Bush ne Shqiperi
syrinet
84 Shikime