'Benz-i' përfundon në kanal dhe shkatërrohet plotësisht , 3 të plagosur në Fier

192 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 May 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Aksident i frikshëm/ 'Benz-i' përfundon në kanal dhe shkatërrohet plotësisht , 3 të plagosur në Fier

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas