'Bie' selia e parë e Bashës, Këlliçi dhe demokratët mbledhje në zyrën e PD-së në Berat

128 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Jan 2022 / Në kategorinë News & Politics

'Bie' selia e parë e Bashës, Këlliçi dhe demokratët mbledhje në zyrën e PD-së në Berat

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas