'Fitim 69 mln euro në vit', Berisha: Vjedhje rekord në Evropë dhe botë e Edvin Hajdutit!

279 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 Jul 2020 / Në kategorinë News & Politics

'Fitim 69 mln euro në vit', Berisha: Vjedhje rekord në Evropë dhe botë e Edvin Hajdutit!

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas