Në radhë


'Jetë gjati nuk bëhet jetë shkurtër' shpërthen trotuari, shpëton për një fije kalimtari

134 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Jul 2021 / Në kategorinë Entertainment

Një 57-vjeçar u përfshi nga flakët nga një shpërthim gazi, ndërsa ishte duke ecur në një trotuar në Queens, duke marrë djegie në trup.

Barry West ndodhet në spital prej 5 ditësh dhe pritet të mbijetojë, por plagët që ka marrë do t’i lënë shenja të dukshme në lëkurë. “Nuk e mbaj mend se çfarë ndodhi. Thjesht dëgjova një shpërthim. Nuk munda të lëvizja pasi kisha shumë dhimbje”, tregon 57-vjeçari. Policia e Nju-Jorkut tashmë ka nisur një hetim për incidentin e rëndë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë