Në radhë


'Kapen 77 kg kanabis, një pistoletë dhe kokainë e ndarë në doza' në Shkodër

44 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Oct 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO-'Kapen 77 kg kanabis, një pistoletë dhe kokainë e ndarë në doza', arrestohen 7 persona në Shkodër', arrestohen 7 persona në Shkodër

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë