Në radhë


'Kosova është Shqipëri'/ Plas sherri mes serbëve dhe skocezëve në mes të Beogradit

90 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Mar 2022 / Në kategorinë News & Politics

'Kosova është Shqipëri'/ Plas sherri mes serbëve dhe skocezëve në mes të Beogradit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë