'Luca Party'/ Berisha zbulon takimin e Bashës me Veliajn dhe Ballën

253 Shikime
syrinet
1
Postuar me 31 Jan 2022 / Në kategorinë News & Politics

'Luca Party'/ Berisha zbulon takimin e Bashës me Veliajn dhe Ballën

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas