Në radhë


'Me foshnjet në krah drejt Anglisë’, ja realiteti mes ferrit të çadrave dhe gomoneve në Francë

204 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Oct 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ ‘Me foshnjet në krah drejt Anglisë’, ja realiteti mes ferrit të çadrave dhe gomoneve në Francë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë