'Millennial', super-jahtet ngrenë dallgët në Dubai

802 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Pas një brezi të ri të jahteve të jashtëzakonshme qëndron një ide intriguese.

"Pronarët e rinj janë më me shumë përvoja dhe e dinë mirë se çfarë duan dhe përse", tha për CNN Rainer Behne, kryetar i BehneMar Yachting Consultancy.

"Kjo nuk është gjenerata që dëshiron të blejë, të blejë, të blejë", shton Abeer Alshaali, zyrtar ekzekutiv i Gulf Craft. "Është brezi që dëshiron të dalë në botë dhe të shohë se çfarë ka për të parë është gjenerata e personave të pasionuar pas eksplorimit dhe lundrimit me këtë objekt të cilin dikur e blinin vetëm për numër ose për të bërë festa në bregdet pa lëvizur në udhëtime të gjata".

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas