Në radhë


'Po na vdesin fëmijët për bukë' Komuniteti rom pa ushqime prej disa ditësh

137 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Mar 2020 / Në kategorinë News & Politics

Komuniteti rom dhe ballkanoegjyptian kanë dalë në rrugë për të kërkuar ndihmë, pasi sipas tyre kanë mbetur pa ushqime dhe nuk kanë asnjë mundësi që të ushqejnë veten dhe fëmijët.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë