Në radhë


100 dite ne proteste, banoret e Astirit tregojne pse e quajten pemen Ardit Gjoklaj

633 Shikime
WebTV SYRI.net
0
Postuar me 11 Feb 2019 / Në kategorinë News & Politics

Banoret e Unazes se Re mbjellin peme, te pares i vendosen emrin Ardit Gjoklaj
100 dite proteste, bllokim rrugesh dhe perplasje me policine ne zonen e Astirit
Banori i “Astirit”: Ne shtepi mbajme bidona me benzine, nga frika se vijne fadromat

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë