Në radhë

Votime me kallashnikov ne koke
syrinet
26 Shikime

130 këmbë dhe një kokë 27 kg: dragoi më i gjatë në botë, bën paradën në Australi

1037 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Qyteti Viktorian Bendigo 'ka zgjuar' dragoin më të ri kinez që mendohet të jetë dragoi më i gjatë perandorak në botë në një nga festivalet më të vjetra kulturore të Australisë, që daton nga antikiteti.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Votime me kallashnikov ne koke
syrinet
26 Shikime