Në radhë


15 vjeçari u gjet në rrugë i goditur me sende të forta

68 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Janë zbuluar detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në mbrëmje në qytetin e Vlorës, ku policia gjeti të gjakosur në rrugë një 15 vjeçar.
Sipas raportimeve më të fundit, i mituri është gjendur me plagë në qafë dhe në trup.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë