2 fëmijë po luanin dhe vriten me armë zjarri nga një 35-vjeçar

61 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 Jun 2021 / Në kategorinë News & Politics

2 fëmijë po luanin dhe vriten me armë zjarri nga një 35-vjeçar

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas