Në radhë


34 vjeçari ngjit mijëra metra pa masa sigurie

458 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Sep 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky i ri rrezikon jetën e tij duke ngjitur maja të larta dhe të thepisura krejt i vetëm pa ndihmën e asnjë mjeti mbrojtës.

Sikur gabimin më të vogël të bëjë ai vdes menjëherë nëse bie nga lartësitë maramëndëse në të cilat ngjitet. Por me zotësinë e tij të ushqyer ndër vite ai nuk heziton të vazhdojë ngjitjen e madje edhe të ketë prioritare majat më të larta.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë