Në radhë


4 vjeçari interpreton filmin për prindërit me rastin e festave

309 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Dec 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një djalë i dashur katër vjeçar është filmuar duke interpretuar një filmi duke përdorur gjuhën e shenjave për prindërit e tij të shurdhër.

Gabriel Toseland filloi të belbëzojë në moshën katër muajshe për prindërit Abigail Britton dhe partnerin e saj Conor dhe ka vazhduar të kompozojë seri të plota deri më sot për ta.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë