Në radhë


7 korrik/ Aktivistja nga Brukseli: Fëmijët dhe e ardhmja e vendi, arsyeja e parë për të protestuar

87 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Jul 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO-7 korrik/ Aktivistja nga Brukseli: Fëmijët dhe e ardhmja e vendi, arsyeja e parë për të protestuar

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë