Në radhë


A ka nje thyerje mes Lulzim Bashes dhe Grida Dumes?

154 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Oct 2019 / Në kategorinë News & Politics

Ja se si pergjigjet ish-deputetja e PD-se.....

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë