Në radhë


Adrian Wellock është njeriu që nuk mund të ndjejë asnjë shije

462 Shikime
syrinet
1
Postuar me 31 Jul 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ah, pica. Ushqimi perfekt? Ndoshta po, ndoshta jo por është një ndër ushqimet e parapëlqyera në të gjithë botën.

Gjithashtu pica ka një mori shijesh të cilat iu japin atyre edhe shije të ndryshme por ekziston një djalë i cili nuk ka mundësi të shijojë asgjë pasi ai nuk i ka më receptorët e shijimit aktivë.
Mund të tingëllojë si një film horror i bërë për Rrjetin e Ushqimit, por Adrian papritur dhe në mënyrë të pashpjegueshme humbi sensin e tij të shijes pas asaj që ai mendonte se ishte një ftohje rutinë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë