Në radhë


Aeroplani hotel gati për fluturim në 2020-ën

997 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Katër stinët Private Jet po bën një përmirësim shumë magjepsës.

Një model i përshtatur i Airbus A321 LR, pjesë e familjes së re të Airbus NEO, po sillet për të zëvendësuar modelin aktual, njoftoi grupi luksoz.

Për shkak të fluturimit në fillim të vitit 2021, avioni i ri do të shfaqë "kabinën më të gjerë dhe më të lartë në klasën e saj", si dhe tualetet e bollshme dhe një zonë pushimi ku njerëzit edhe mund të shtrihen.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë