Në radhë

NASA
syrinet
66 Shikime

Aeroplani Spinoff tregon ku ka arritur teknologjia në NASA

457 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Nga GPS-i në saktësinë e jashtëzakonshme në bateri. Këto janë elementet karakterizuese të një prej aeroplanëve të parë komercialë tërësisht elektrikë në botë, teknologjia e NASA-s vjen në gati çdo cep të jetës sonë moderne.

Edicioni më i fundit i botimit të aeroplanit Spinoff të NASA-s përmban dhjetëra teknologji komerciale që janë zhvilluar ose përmirësuar nga programi hapësinor i agjencisë dhe prej të cilave njerëzit mund të përfitojnë kudo që ndodhen.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

NASA
syrinet
66 Shikime