Aksident i frikshëm: makina humb ekuilibrin në borë, thuajse del nga rruga

297 Shikime
syrinet
1
Postuar me 05 Jan 2020 / Në kategorinë Film & Animation

Videoja Dashcam nga departamenti i policisë së Anchorage, Alaska, tregon një moment frike të jashtëzakonshme kur një makinë humbet kontrollin dhe gati godet një shofer kamioni tërheqës që kishte ndaluar në rrugë në ato momente.

Dëshmitarë të ngjarjes janë bërë dy shoferë kamionësh dhe një oficer policie që ishin duke u përpjekur të largonin një kamion ngecur në borë.

Ka qënë ky çasti kur është shfaqur edhe makina me shpejtësi të lartë pa zinxhirë sigurimi dhe që teksa merr kthesën humb plotësisht ekuilibrin në rrugën e mbuluar me akull e borë. Fatmirësisht incidenti kaloi pa asnjë të lënduar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas