Aksident i rëndë në Berat, makina përfundon brenda në dyqan

161 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Jul 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites në lagjen "Uznovë" në Berat.
Dy mjete janë pëplasur fuqishëm me njëra-tjetrën, njëri prej mjeteve ka përfunduar në oborrin e një dyqani në anë të rrugës, duke thyer rrethimin dhe stendat e dyqanit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas