Aksident i rëndë në Lezhë, plagosen një djalë dhe një vajzë

45 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në dalje të Lezhës.
Deri më tani raportohet për dy persona të plagosur.
Të lënduar në këtë aksident kanë mbetur një djalë dhe një vajzë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas