Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Laç, plagoset një grua dhe një fëmijë

86 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 May 2022 / Në kategorinë Film & Animation

Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Laç, plagoset një grua dhe një fëmijë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas