Aksident në aksin Fier-Lushnje

23 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Oct 2019 / Në kategorinë News & Politics

kamioni përplaset me autoveturën dhe përfundon me rrota përpjetë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas