Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, raportohet për një viktimë dhe 4 të plagosur

124 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 May 2022 / Në kategorinë Film & Animation

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, raportohet për një viktimë dhe 4 të plagosur

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas