Në radhë

Aksident ne Elbasan
syrinet
56 Shikime

Aksident në Shkodër, 18-vjeçari humb kontrollin e motoçikletës

593 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Jul 2022 / Në kategorinë Film & Animation

Aksident në Shkodër, 18-vjeçari humb kontrollin e motoçikletës dhe përplaset me shtyllën

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Aksident ne Elbasan
syrinet
56 Shikime