Aksident te Komuna e Parisit.mp4

117 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Dec 2018 / Në kategorinë News & Politics

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme te “Komuna e Parisit” në Tiranë.
Një automjet, ka përplasur në tokë, një person.
Qytetarët të shumtë dhe Policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.
Pamjet ekskluzive të SYRI.net, tregojnë të aksidentuarin që ndodhet në tokë, si dhe automjetin që kreu aksidentin.
Nga të dhënat paraprake, mësohet se e aksidentuara është një grua e moshuar, e cila është nisur urgjent drejt spitalit, me shenja jete.
Ende nuk dihen rrethanat aksidentit, për zbardhjen e të cilave po hetohet.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas