Aksident te Kopshti Botanik, makina rrëshqet në asfalt dhe përplaset me bordurën

303 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Dec 2021 / Në kategorinë How-to & Style

Aksident te Kopshti Botanik, makina rrëshqet në asfalt dhe përplaset me bordurën

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas