Aksidenti i Ahmetajt dhe Mirel Mërtirit, Rama refuzon t'i përgjigjet pyetjes së SYRI TV

149 Shikime
syrinet
1
Postuar me 21 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Aksidenti i Ahmetajt dhe Mirel Mërtirit, Rama refuzon t'i përgjigjet pyetjes së SYRI TV

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas