Aksidenti i trefishtë në Sarandë, turisti slloven: Makina ishte me shpejtësi, dukej si pa frena

101 Shikime
syrinet
1
Postuar me 01 Jul 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një aksident është regjistruar mesditën e sotme në rrugën Turizëm-Kanali i Çukës, në vendin mbi hotel Bugainville.
Mjeti tip tip KIA me drejtues Emro Çela, banor i Sarandës, ka zbritur nga një rrugë dytësore dhe ka pësuar difekt teknik duke përplasur fillimisht me mjetin e një turisti slloven dhe më pas i ka prerë rrugën një mjeti që po kalonte, duke përplasur këtë të fundit dhe një mjet tjetër pas tij.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas