Në radhë

Aksidenti ne Elbasan
syrinet
37 Shikime

Aksidenti në Tiranë, drejtuesi i motorit pa ndjenja në rrugë, kamioni theu barrierën

234 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 Jun 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një aksident i rëndë i shënua në orët e pasdites së sotme në zonën e Astirit në Tiranë.
Një mjet taksi u përplas fillimisht me një motor dhe më pas me një kamion.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Aksidenti ne Elbasan
syrinet
37 Shikime