Në radhë


Aksidentoi për vdekje të moshuarin dhe e hodhi në kanal, prangoset shoferi

40 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Jan 2022 / Në kategorinë News & Politics

Aksidentoi për vdekje të moshuarin dhe e hodhi në kanal, prangoset shoferi

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë