Në radhë


Aktorja Juli Emiri nxjerr pamje te sulmit policor mbi teater

277 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 May 2020 / Në kategorinë News & Politics

Aktorja Juli Emiri ndan këtë video dhe këtë përjetim nga çastet në tarracën e Teatrit Kombëtar, në orën e sulmit policor:
Nga lartësia ku u ngjitëm ne klithëm me zërin e kohës marrë nga shpirtrat e kolosëve që s'janë më, që ata që ishin poshtë të na bashkoheshin...të ngjiteshin te ne...u zgjatëm dorën dhe u hapëm shpirtin...por ata nuk u ngjiten dot, ndaj shembën ndërtesën. A nuk e ditkeni që liria bie gjithnjë në këmbë?

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë