Akullnaja shembet në ujë dhe krijon dallgë gjigante

239 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Aug 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Andrew Hooper dhe Josh Bastyr ishin duke shëtitur me kajak së afërmi pranë Akullnajës Spencer në Alaska kur dëgjuan zhurmë plasaritjesh.

Momente më vonë, akullnaja masive u shemb menjëherë para tyre. gjithçka ndodhi në mënyrë të shpejtë akullnaja u shkëput ra në ujë dhe shkaktoi një dallgë masive e cila për disa sekonda arriti të mbulojë tërësisht kajakun e dy burrave.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas