Në radhë

Policia korce
syrinet
14 Shikime

Akuzohet për masakrimin e prindërve të ish të dashurit, policia italiane arreston Elona Kaleshin

23 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Media italiane ka bërë publike, pamjet kur karabinierët bëjnë arrestimin e Elona Kaleshit, 36 vjeçares e cila tashmë duhet të përballet me akuzat e rënda për vrasjen dhe masakrimin e prindërve të ish të dashurit të saj, Taulant Pasho, ngjarje e ndodhur më 2 nëntor 2015.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Policia korce
syrinet
14 Shikime