Alarm i kuq në Greqi: Zjarr në një cisternë me materiale të rrezikshme

171 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Jun 2021 / Në kategorinë Entertainment

Një alarm i kuq është dhënë nga zjarrfikësit për një zjarr në një kamion cisternë në Elefsina dhe konkretisht në Aspropyrgos pranë rafinerive.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas