Në radhë


Alarm në Francë, flakët përfshijnë një ndërtesë pranë operës së famshme

137 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Nov 2021 / Në kategorinë People & Blogs

Fotot dhe videot e shpërndara në rrjetet sociale tregojnë një zjarr të madh në një ndërtesë në Bulevardin de Capucines, pranë Place de l'Opéra në Paris, ku ndodhet opera e famshme Palais Garnier

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë